شرکت شیمی پوشش کالا (چکاد)

شرکت شیمی پوشش کالا (چکاد) با بهره گیری از ۳۰ سال تجربه علمی در صنعت رنگ و رزین درسال ۱۳۷۹ در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در ۵۰ کیلومتری تهران، تحت پوشش وزارت صنایع و معادن استان سمنان تاسیس شده است. این شرکت دارای یک واحد تولیدی و یک واحد بازرگانی می باشد.


چکاد-شیمی-پوشش-کالا-تولید-کننده-مواد-اولیه-کامپوزیت

واحد تولیدی

واحد تولیدی شرکت شیمی پوشش کالا، در زمینه تولید مواد اولیه کامپوزیت و رنگ پودری فعال می باشد.
واحد تولیدی مواد اولیه کامپوزیت این شرکت در دو بخش تخصصی فعال می باشد، کـه یک بخش از آن در ارتباط با تـولید رزین های پلی استر غیراشباع و محصولات وابسته به آن مانند الیاف فایبر گلاس حصیری، انواع ژلکوت ها، خمیر رنگها، انواع شتاب دهنده های کیوراسیون، دیرسوز کننده ها و چسب های اپوکسی بوده و بخش دیگر برای تولید پوشش های مقاوم به خوردگی برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در نظر گرفته شده است.


واحد بازرگانی

شرکت شیمی پوشش کالا (چـکـاد) در زمینه واردات مواد اولیه صنایع رنـگ پودری و مایع, کامپـوزیت و سنگ فعال بوده و همواره با انتخاب محصولات با کیفیت، تلاش در ارائه بهترین خدمات برای مشتریان خود را دارد.

واردات این شرکت برای صنعت رنگ پودری شامل انواع رزین های پلی استر، اپوکسی و پلی اورتان، انواع افزودنی ها، فیلر بلنک فیکس، هاردنر ها و غیره می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت کامپوزیت نیز شامل انواع الیاف فایبرگلس (سوزنی، تیشو و…)، پراکسایدها، شتاب دهنده و غیره می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت رنگ مایع شامل رزین اپوکسی و فیلرها می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت سنگ و سنگ مصنوعی نیز شامل انواع شتاب دهنده ها، پرکننده ها و هاردنر ها می باشد.

چکاد-شیمی-پوشش-کالا-تامین-کننده-مواد-اولیه-کامپوزیت-رنگ-پودری

چکاد-شیمی-پوشش-کالا-مشاور-در -انتخاب-مواد-اولیه-کامپوزیت-رنگ

واحد مشاوره

از دیگر خدمات قابل ارائه شرکت شیمی پوشش کالا، مشاوره در انتخاب مواد اولیه مناسب، جهت تولید محصولات مورد نظر در صنایع رنگ پودری و کامپوزیت می باشد. مشاورین و مهندسین این شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات مشتریان عزیز می باشند.