گروه چکاد

گـروه چکاد متشکل از دو شرکت “شیمی پوشش کالا” و “آنا بسپار تجارت” میباشد. این شرکت ها در زمینه تولید و تامین مواد اولیه صنایع رنگ پودری، مایع، کامپوزیت، چسب و سنگ فعال میباشند.

شرکت های گـروه چکاد همواره با انتخاب دقیق مواد اولیه و محصولات با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای بین المللی، در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به همراهان و مشتریان خود بوده اند.

تاریخچه

گـروه چکاد در سال ۱۳۷۹ با تاسیس شرکت شیمی پوشش کالا و با تولید بتونه، آستر و رنگ های اتومبیلی آغاز به کار کرده و سپس با تولید مواد اولیه صنعت کامپوزیت، گستره تولیدات خود را افزایش داد. هم اکنون پس از گذشت بیش از دو دهه فعالیت و طی چندین مرحله توسعه، در بازارهای دیگر نظیر رنگ پودری و رنگ مایع، سنگ و چسب نیز فعال میباشد.

اهداف

گروه چکاد با تحقيـق و توسعه، ارتقاء تكنولوژی شرکت و افزايش دانش کارکنان، به هدف بالابردن سطح کیفی محصولات و خدمات خود، در صدد دستیابی به رضایت مشتریان میباشد.

دیدگاه

چکاد با تاکید و اهتمام بر ارتقا سطح دانش علمی و فنی کلیه کارکنان خود، بعنوان مهمترین و اصلی ترین سرمایه های شرکت، امید بر توسعه و پیشرفت روزافزون این مجموعه داشته و دارد.

شیمی پوشش کالا

اولین شرکت در مجموعه گروه چکاد، با بهره گیری از ۳۰ سال تجربه علمی در صنعت رنگ و رزین درسال ۱۳۷۹ در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در ۵۰ کیلومتری تهران، تحت پوشش وزارت صنایع و معادن استان سمنان تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه تولید مواد اولیه صنعت کامپوزیت و رنگ پودری فعال میباشد. محصولات این شرکت شامل دو بخش تخصصی می باشد:

  • یک بخش از آن در ارتباط با تـولید رزین های پلی استر غیراشباع و محصولات وابسته به آن مانند الیاف فایبر گلاس حصیری، انواع ژلکوت ها، خمیر رنگها، انواع شتاب دهنده های کیوراسیون، دیرسوز کننده ها و چسب های اپوکسی بوده
  • بخش دیگر در زمینه تولید انواع رزین های پودری جهت تولید رنگ های پودری الکترواستاتیک، فعال میباشد. از جمله تولیدات این شرکت میتوان به انواع رزین های پلی استر، پلی اورتان، پریمید و اپوکسی جهت تولید رنگ های پودری اشاره کرد. این شرکت در سال ۱۴۰۰ ظرفیت تولید رزین های پودری خود را به ۱۰ هزار تن در سال افزایش داده است.

آنا بسپار تجارت

این شرکت در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده و در زمینه تامین مواد اولیه برای صنایع رنگ پودری، مایع، کامپوزیت، چسب و سنگ فعال میباشد.

از جمله کالاهای این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع فیلرها، هاردنرها و ادتیوها جهت تولید رنگ های پودری
  • انواع پراکسایدها، شتابدهنده ها و الیاف فایبرگلاس سوزنی و تیشو برای صنعت کامپوزیت
  • بنزوئیل پراکساید و فیلر فیومد سیلیکا برای صنعت سنگ
  • روغن سیلیکون، فیلر و رزین جهت تولید چسب های سیلیکونی

واحد مشاوره گـروه چکاد

از دیگر خدمات قابل ارائه گروه چکاد، مشاوره در انتخاب مواد اولیه مناسب، جهت تولید محصولات مورد نظر در صنایع رنگ پودری و کامپوزیت می باشد. مشاورین و مهندسین این شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات مشتریان عزیز می باشند.

جهت دریافت مشاوره لطفا با تلفن دفتر تهران تماس گرفته و یا با تکمیل فرم، موضوع مورد نظر خود را با ما در میان بگذارید.