چـــکاد

شرکت شیمی پوشش کالا (چکاد) با بهره گیری از ۳۰ سال تجربه علمی در صنعت رنگ و رزین درسال ۱۳۷۹ در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در ۵۰ کیلومتری تهران، تحت پوشش وزارت صنایع و معادن استان سمنان تاسیس شده است. این شرکت دارای یک واحد تولیدی و یک واحد بازرگانی می باشد.

واحد تولیدی

واحد تولیدی چکاد، در زمینه تولید مواد اولیه رنگ پودری و کامپوزیت فعال می باشد:

واحد تولیدی رزین های پودری چکاد، تولیدکننده انواع رزین های پلی استر، پلی اورتان، پریمید و اپوکسی جهت تولید رنگ های پودری می باشد.

واحد تولیدی مواد اولیه کامپوزیت این شرکت در دو بخش تخصصی فعال می باشد، کـه یک بخش از آن در ارتباط با تـولید رزین های پلی استر غیراشباع و محصولات وابسته به آن مانند الیاف فایبر گلاس حصیری، انواع ژلکوت ها، خمیر رنگها، انواع شتاب دهنده های کیوراسیون، دیرسوز کننده ها و چسب های اپوکسی بوده و بخش دیگر برای تولید پوشش های مقاوم به خوردگی برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در نظر گرفته شده است.

واحد بازرگانی

مجموعه چـکـاد در زمینه واردات مواد اولیه صنایع رنـگ پودری و مایع، کامپـوزیت و سنگ فعال بوده و همواره با انتخاب محصولات باکیفیت، تلاش در ارائه بهترین خدمات برای مشتریان خود را دارد.

واردات این شرکت برای صنعت رنگ پودری شامل انواع رزین های پلی استر، اپوکسی و پلی اورتان، انواع افزودنی ها، هاردنر ها، انواع فیلرها از جمله بلنک فیکس و فیومد آلومینا، فیومد سیلیکا و غیره می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت کامپوزیت نیز شامل انواع پراکسایدها، شتاب دهنده ها، الیاف فایبرگلس (سوزنی، تیشو و…) و غیره می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت رنگ مایع شامل رزین اپوکسی و فیلرها می باشد.

واردات این شرکت جهت تولید چسب های سیلیکونی شامل روغن سیلیکون، فیلر، رزین و غیره می باشد.

واردات این شرکت برای صنعت سنگ و سنگ مصنوعی نیز شامل انواع شتاب دهنده ها، پرکننده ها و هاردنر ها می باشد.

واحد مشاوره

از دیگر خدمات قابل ارائه چکاد، مشاوره در انتخاب مواد اولیه مناسب، جهت تولید محصولات مورد نظر در صنایع رنگ پودری و کامپوزیت می باشد. مشاورین و مهندسین این شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سئوالات مشتریان عزیز می باشند.

جهت دریافت مشاوره لطفا با تلفن دفتر تماس گرفته و یا با تکمیل فرم، موضوع مورد نظر خود را با ما در میان بگذارید.